O NÁS

Volám sa Peter Fančovič. Od roku 2004 som prevádzkoval očné optiky ako živnostník. V roku 2016 som spoločne s manželkou Oľgou a dcérami Oľgou a Petrou založil rodinnú spoločnosť Fan group s.r.o., v ktorej fungujú dve očné optiky - PF optik Senica a PF optik Myjava.

Odbor očný optik má v našej rodine dlhoročnú tradíciu. Ak beriem do úvahy svojich súrodencov a ich potomkov, tak evidujem v našej rozvetvenej rodine šesť vyštudovaných očných optikov.

Na základe tejto tradície v tomto zaujímavom odbore sa snažíme pristupovať k jeho vykonávaniu veľmi zodpovedne a profesionálne. Verím, že sa táto tradícia bude rozvíjať aj do budúcna.

Naše prevádzky očných optík sú zariadené kvalitnou brúsnou a vyšetrovacou technikou, ktorá umožňuje poskytnúť našim zákazníkom precízne vyhotovené okuliare. Pritom samozrejme dbáme na to, aby sme zákazníkovi ponúkli také okuliare, ktoré vystihujú jeho osobnosť a zodpovedajú aj najnovším módnym trendom.

Naša obchodná filozofia je založená na nakupovaní kvalitných výrobkov od renomovaných firiem, na vytváraní predajných cien, ktoré vieme seriózne zdôvodniť a na individuálnom prístupe k zákazníkovi.